Soczewki kontaktowe

Szeroki wybór soczewek dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Soczewki kontaktowe rzeszów

Soczewki kontaktowe są obecnie bardzo popularną alternatywą dla klasycznych szkieł okularowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór soczewek dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

 

W ofercie posiadamy soczewki kontaktowe białe i kolorowe, sferyczne i toryczne najlepszych producentów. Dostępne są w wersjach:

  • soczewki 1-dniowe,
  • soczewki 2-tygodniowe,
  • soczewki miesięczne,
  • soczewki 3-miesięczne,
  • soczewki roczne.

Posiadamy również szeroki wybór płynów i pudełeczek do przechowywania soczewek kontaktowych.

 

Czy soczewki są bezpieczne?

Wkładanie obcego ciała w bezpośrednie sąsiedztwo tak podatnego na uszkodzenia narządu, jak oko może rodzić pytania – czy jest to w pełni bezpieczne?

Oczywiście, korzystanie z soczewek kontaktowych pod warunkiem, że obchodzimy się z nimi prawidłowo i zgodnie z zaleceniami, jest w pełni bezpieczne i nie niesie ze sobą żadnych negatywnych następstw.

Jest to zasługą nowoczesnych materiałów, z których wykonano soczewki. Oparte o neutralne substancje (najpopularniejszym rozwiązaniem dostępnym obecnie na rynku są soczewki silikonowo-hydrożelowe) zapewniają odpowiednią przepustowość tlenu do gałki ocznej. Co więcej, dzięki odpowiednim metodom produkcji pozwalającym na dopasowanie soczewki do kształtu rogówki, są również wygodne i w zdecydowanej większości przypadków użytkownicy już po kilku chwilach od założenia przestają czuć, że noszą cokolwiek na oku.

 

Dla kogo przeznaczone są soczewki kontaktowe?

Soczewki kontaktowe to doskonała alternatywa dla osób, które z jakiegoś powodu nie chcą nosić okularów. Wybierają je przede wszystkim ludzie aktywni, uprawiający sporty, chcący wyglądać modnie.

Nim zdecydujemy się na soczewki, warto odwiedzić okulistę, który nie tylko dobierze odpowiedni rodzaj i moc, ale również dopasuje je do stylu życia użytkownika.

 

Zobacz jak nosić soczewki kontaktowe.

 

MARKI Dostępne
W naszym Salonie:

SOCZEWKI: Bioxy :: Płyny do soczewek Eyeye, Renu, Opti free, Pure moist, Boston,

Niektóre z naszych modeli: