Szkła okularowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór szkieł okularowych najnowszej generacji. Wśród nich wyróżnić można:

soczewki okularowe szkła okularowe

Soczewki wieloogniskowe progresywne i dwuogniskowe

Ten typ szkieł łączy w sobie okulary do bliży i dali. Każda soczewka, w zależności od miejsca patrzenia (górna, dolna lub środkowa część) posiada różną moc korekcyjną umożliwiającą zarówno obserwowanie przedmiotów znajdujących się dalej, jak i wygodne czytanie tekstu trzymanego przed oczami.

 

Soczewki fotochromowe i polaryzacyjne

Soczewki fotochromowe to soczewki samoczynnie ściemniające się lub rozjaśniające w zależności od natężenia światła padającego na ich powierzchnię. Łączą w sobie tym samym cechy klasycznych soczewek codziennego użytku z okularami przeciwsłonecznymi.

Soczewki polaryzacyjne posiadają specjalną powłokę zmniejszającą odbicia światła od innych przedmiotów, co jest wygodnym rozwiązaniem m.in. dla kierowców, czy wędkarzy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo soczewki wyposażone w warstwę fotochromową lub polaryzacyjną oraz soczewki łączące zalety obydwu typów.

 

Soczewki do jazdy nocnej (blue-blocer)

Są to specjalne soczewki przeznaczone do jazdy samochodem. Powłoka blue-blocer dopasowuje się do warunków atmosferycznych panujących na drodze umożliwiając bezpieczną jazdę.

Okulary z tymi soczewkami stosować można w nocy, o świcie, o zmierzchu, a także podczas opadów deszczu lub we mgle.

 

Oferujemy fachową pomoc przy doborze soczewek

Oferowane przez nas soczewki charakteryzują się dużą wytrzymałością i najwyższą starannością wykonania. Jeśli mają Państwo problem z doborem odpowiedniego ich typu, służymy profesjonalną pomocą i specjalistyczną wiedzą w tym zakresie.

 

MARKI Dostępne
W naszym Salonie:

Adidas, Ana Hickmann, Anne Marii, Arctica, Belutti, Cube, Fisher, Liw Lewant, Mc Tailor, Olivier, Polaroid, Ray Ban, Retro, Tisard

Niektóre z naszych modeli: