Okulary przeciwsłoneczne

Dobór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych ważny jest nie tylko ze względu na tworzenie własnego wizerunku, ale również ochronę wzroku.

okulary przeciwsłoneczne RzeszówNieodpowiednie szkła (pozbawione filtrów promieni UVA i UVB) nie tylko dają złudną nadzieję ochrony przed słońcem, ale w dłuższej perspektywie mogą spowodować również uszkodzenie wzroku!

 

Z tego powodu warto wybrać bezpieczne okulary przeciwsłoneczne, które zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfort w każdy słoneczny dzień.

W naszej ofercie znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne dopasowane do potrzeb każdego użytkownika. Posiadamy zarówno standardowe szkła z filtrami ochronnymi i polaryzacją, jak i okulary przeciwsłoneczne korekcyjne – dostępne również w wersjach z polaryzacją i barwionymi szkłami.

Zapraszamy do naszych salonów, gdzie profesjonalna obsługa pomoże w dopasowaniu okularów do każdego kształtu twarzy, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania.

 

W naszej ofercie posiadamy zarówno okulary sportowe, jak i klasyczne. Do wyboru mają Państwo m.in. oprawy z „ciepłymi” szkłami w odcieniach brązu, jak i szkła „czarne”. Wybierając okulary w naszym zakładzie mają Państwo gwarancję, że będzie to sprzęt najwyższej jakości, a jednocześnie będzie dobrany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

Oferujemy:

  • Przeciwsłoneczne polaryzacyjne z filtrami ochronnymi.
  • Korekcyjne okulary przeciwsłoneczne
  • Okulary korekcyjne przeciwsłoneczne polaryzacyjne
  • Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne barwione

 

Zobacz jak dobrać kształt oprawek do kształtu twarzy.

 

MARKI Dostępne
W naszym Salonie:

Solano, Belutti, Arctica, Adidas, Polaroid, Ray Ban, Retro

Niektóre z naszych modeli: